KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Drewno kominkowe – strona www, katalog produktów, sklep internetowy

Drewno kominkowe – strona www, katalog produktów, sklep internetowy

Drewno kominkowe – strona www, sklep internetowy, projekt i wykonanie, fotografie do strony, pozycjonowanie

„Łódź, Kutno, Łęczyca, Zgierz, Radomsko, Piotrków, Rzgów, Bełchatów, Zduńska Wola, Rawa Mazowiecka – dostawa drewna gratis” – drewnokominkowe.eu

 

Case studies – czyli tworzymy sklep internetowy dla drwali

Drewnokominkowe.eu to kolejna strona internetowa przygotowana i wdrożona przez zespół KoboSystem. Według założeń właścicieli strona miała być wizytówką firmy w internecie, która zilustruje profesjonalizm, doświadczenie, skalę działania i potencjał firmy. Dodatkowo a właściwie przede wszystkim znajdzie się na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania google.

Jak wiadomo drewno to materiał deficytowy i dość drogi a amatorów łatwego zarobku sporo ( wystarczy mieć „dżipka”, przyczepkę, piłę, silnego kolegę, cichcem do lasu skoczyć, trochę piłą powojować na przyczepkę zrzucić na podwórku, porąbać, na stronę wrzucić i heja można ruszać z interesem a w razie pytań mówić, że to z tej lipy co ją latem leśniczy pozwolił wyciąć ). Oczywiście dla nas i dla naszego klienta to żarty. Wiedzieliśmy jednak, że potencjalny odbiorca, który odwiedzi stronę musi widzieć, że kupuje drewno z legalnego źródła, że drewno pochodzi z Lasów Państwowych, że każda partia drewna posiada certyfikat i opatrzona jest odpowiednimi asygnatami a gdy zamówi już drewno to nie pojawi się u niego Pan Henio z przyczepką tylko profesjonalna firma.

Siekiery w dłonie i do roboty :)
sklep internetowy drewno kominkowe

Projekt, przygotowanie zdjęć i tekstów do strony internetowej

Naszym zadaniem było: przygotowanie projektu strony internetowej, wykonanie zdjęć produktów oraz siedziby firmy, stworzenie i uruchomienie strony oraz wypozycjonowanie jej w google.
Jakie są kołki drewniane każdy wie – ciężkie, brązowe i suche :) Aby 'odciążyć’ wygląd strony zdecydowaliśmy się wiec na jasny, minimalistyczny layout, lekką, prostą, dużą czcionkę i dodatki w żółtym kolorze zaczerpniętym z logo.

sklep internetowy drewno kominkowe

Wdrożenie, aktualizacja i zarządzanie stroną www

Katalog produktów oraz system zamówień zbudowaliśmy w oparciu o sprawdzony system zarządzania treścią CMS. W ramach prac serwisowych zarządzamy hostingiem strony, kontami pocztowymi, wykonujemy niezbędne aktualizacje i zarządzamy produktami na stronie.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce

pozycjonowanie_stron_www_kobosystem
W ramach współpracy stale monitorujemy pozycję strony drewnokominkowe.eu w wyszukiwarce google oraz na bieżąco podejmujemy skuteczne działania zapewniające pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania a tym samym budujemy przewagę nad konkurencyjnymi firmami w regionie.

Drewno kominkowe Łódź – KoboSystem – strony internetowe

drewno kominkowe