KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Sklepy internetowe – Twój biznes w sieci! | KoboSystem

Sklepy internetowe

Posiadanie sklepu internetowego jest obecnie standardem. E-commerce niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak:

– niskie koszty prowadzenia działalności
– całodobowa dostępność dla klienta
– przejrzysta prezentacja oferty
– dostęp do większej liczby klientów
– prosta analiza sprzedażowa i analiza działań użytkowników (głównie dzięki Google Analytics)
– zwiększenie powierzchni użytkowej siedziby stacjonarnej

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się europejskim krajem w liczbie powstających sklepów oraz wzrostu wartości sprzedaży. Polski rynek e-commerce rośnie w błyskawicznym tempie, w 2015 roku był wart ponad 33 mld złotych, co wskazuje na 15% wzrost względem 2014 roku. Specjaliści wskazują, że rok 2016 również przyniesie kilkunastoprocentowy wzrost branży sklepów internetowych.

sklep internetowy kobosystem

Powszechność i ogromna konkurencja powodują, iż sklep internetowy musi zostać wykonany perfekcyjnie. Musi być zbudowany w sposób użyteczny i intuicyjny, mieć estetyczny wygląd oraz posiadać sprawnie działający system sprzedaży oraz płatności. Synergia tych trzech cech przyczyni się do sukcesu Twojego sklepu w internecie.

Tworzymy nowoczesne i sprzedające e-sklepy dostosowane do potrzeb i specyfiki branży klienta. Nasze rozwiązania są w pełni autorskie i zindywidualizowane pod kątem funkcjonalności, dzięki czemu przynoszą wymierne korzyści. Nie korzystamy z szablonowych systemów, lecz wdrażamy wyłącznie technologie wykonane przez naszych specjalistów.

produkty w sklepie internetowym kwiaciarnia online

W ręce klienta oddajemy w pełni działający sklep wraz z wdrożonym systemem sprzedaży, płatności, fakturowania, a także z dopasowanymi formularzami zamówień. Witryny klienta integrowane są z serwisami płatności internetowych jak np. Przelewy24, Paypal, Payu czy Skrill.

Zauważamy wzrost znaczenia ruchu mobilnego, dlatego implementujemy technologię Responsive Web Design. Oznacza to, że wykonany przez nas sklep jest przyjazny urządzeniom mobilnym (tablety, smartfony itp.)

Wykonany przez nas sklep internetowy jest w pełni zoptymalizowany, dzięki czemu staje się on widoczny w wynikach wyszukiwania. E-sklep zintegrowany jest również z mediami społecznościowymi – zwiększa się dzięki temu możliwość dotarcia do szerszego grona klientów. Aby poprawić skuteczność sprzedażową wykonanego sklepu na bieżąco aktualizujemy i optymalizujemy nasze rozwiązania.

Szukasz skutecznego rozwiązania e-commerce dla Twojego biznesu? –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa