KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Strony internetowe – kompleksowe wykonanie | KoboSystem

Nowoczesne strony internetowe

W dzisiejszych czasach strona www to nie tylko wizytówka lecz również skuteczne narzędzie biznesowe. Strona internetowa zwiększa wiarygodność firmy, zapewnia dotarcie do nowych klientów, ułatwia klientowi zapoznanie się z ofertą, przyśpiesza kontakt z firmą i może znacząco wpłynąć na zyski przedsiębiorstwa. Dla niektórych firm strona internetowa to podstawa całej działalności, patrz sklepy internetowe.

W dobie powszechnego dostępu do internetu, bardzo szybkiego rozwoju urządzeń typu tablet czy smartfon oraz powiązanych z nimi usług internetowych można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że dla współczesnej firmy posiadanie strony internetowej jest tak samo istotne, jak posiadanie numeru telefonu czy numeru NIP. Dlaczego?

strony internetowe

Własna domena i strona internetowa to jak indywidualny adres biznesu w sieci pod który trafia duża część potencjalnych klientów, zanim zdecyduje się na kontakt z firmą. To właśnie na podstawie wyglądu strony oraz zawartych na niej treści użytkownicy internetu dokonują oceny i wyboru firmy z którą skontaktują się w pierwszej kolejności.

Nie ulega wątpliwości, że dziś strony internetowe to bardzo zaawansowane instrumenty pozwalające wspierać i prowadzić biznes, budować przewagę nad konkurencją oraz komunikować się z klientem. Warto więc zadbać o rzetelne przygotowanie struktury, zawartości, wyglądu strony oraz użyć odpowiedniej technologii tak aby te elementy pracowały na Państwa korzyść.

Zawartość – strona internetowa wspiera Twój biznes

Dobra strona internetowa to przemyślana pod kątem treści witryna będąca spójnym elementem całej strategii biznesowej, częścią kampanii marketingowej lub narzędziem do realizacji unikalnego modelu biznesowego.

Atrakcyjne wizualnie ale czytelne strony www – KoboSystem

Strona internetowa reprezentuje firmę, więc musi zostać wykonana estetycznie, z dbałością o design. Jednak nawet najładniejsza strona nie będzie spełniała swojej funkcji, jeśli użytkownicy uznają, że jest ona nieużyteczna. Dlatego też Twoja strona zostanie zaprojektowana przez grafików wraz ze specjalistami UX (User Experience).

mobile strony internetowe

Responsywne, dopasowane do przeglądania na tabletach i telefonach witryny internetowe

Każdy kolejny rok przynosi wzrost ruchu na stronach z tzw. mobile, czyli smartfonów oraz tabletów. Specjaliści przewidują, że w perspektywie kilku lat udział ruchu mobilnego będzie większy od tradycyjnego (tzw. desktopowego). Strony dopasowane do urządzeń mobilnych wyświetlają się wyżej w wynikach wyszukiwania na urządzeniach przenośnych. Stworzymy dla Ciebie responsywną stronę, dzięki której zwiększy się liczba użytkowników odwiedzających Twoją witrynę.

Zoptymalizowane i spełniające wymagania przeglądarek internetowych strony www

Podstawowym działaniem mającym na celu zwiększenie widoczności witryny w przeglądarce jest optymalizacja strony. Poprawnie zoptymalizowana strona, to taka która jest jednocześnie przyjazna dla użytkowników, a także algorytmów wyszukiwarki. Dzięki poprawnej optymalizacji strony użytkownicy trafią bezpośrednio na stronę produktu, bądź usługi, której poszukują.

Regularne aktualizacje

Internet nie znosi bezruchu – Twoi potencjalni klienci oczekują nowych informacji o działaniu firmy, aktualizacji oferty produktowej czy ciekawych artykułów, które odpowiadają na ich pytania. Poza tym strony oferujące nową treść są lepiej postrzegane przez roboty wyszukiwarek, dzięki czemu wyświetlają się wyżej w wynikach wyszukiwania. Zadbamy o regularne aktualizacje Twojej strony, tak aby była ona ciekawa, użyteczna oraz rzetelnie informowała klientów.

fitfabric aktualnosci newsy pisanie newsów

Widoczne w wynikach wyszukiwania

Posiadanie sklepu internetowego niewidocznego w wynikach wyszukiwania można porównaniu do sklepu stacjonarnego na pustyni – tylko Ty wiesz, że on istnieje. Atrakcyjna i użyteczna strona firmowa to nie koniec – musi zostać w odpowiedni sposób wyeksponowana. Zadbamy, aby Twoja witryna znalazła się na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania. Użytkownicy, którzy trafią na Twoją stronę z ruchu organicznego, będą stanowić bardzo dobrze konwertującą grupę.

Strony zintegrowane z mediami społecznościowymi

Integracja strony www z kanałami mediów społecznościowych pozwoli na łatwe oraz szybkie udostępnianie i „lajkowanie” treści Twojej witryny. Social Media stanowią istotny element promocji firmy i dzięki nim generowany jest ruch przez aktywnych i zaangażowanych użytkowników.

Szukasz skutecznego rozwiązania –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa