KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych | Łódź

Pozycjonowanie – audyt, strategia, optymalizacja, zarządzanie

W KoboSystem oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane z pozycjonowaniem i optymalizacją stron oraz sklepów internetowych – począwszy od przeprowadzenia analizy i przygotowania audytu SEO, stworzenie strategii działań i pomysłu na przeprowadzenie projektu, po wdrożenie rozwiązań i zarządzanie nimi.

Poprzez kompleksowe usługi rozumiemy wszelkie działania SEO (Search Engine Optimization), których celem jest zwiększenie widoczności strony bądź sklepu internetowego w naturalnych wynikach wyszukiwania, podniesienie liczby odwiedzających – potencjalnych klientów i realizacja założeń biznesowych klienta.

wzrost odwiedzalności strony - pozycjonowanie kobosystem

Aby osiągnąć zamierzony cel razem z Tobą w dokładny sposób analizujemy strategię marketingową Twojej firmy oraz przyglądamy się działaniom konkurencyjnych firm. Ponieważ każda branża ma swoją charakterystykę tworzymy indywidualną strategię działań SEO uwzględniającą potrzeby Twojej firmy, przygotujemy m.in. propozycje słów kluczowych, optymalizację istniejącej zawartości strony i nowe treści.

Wykorzystujemy jedynie bezpieczne metody tzw. White Hat SEO, ponieważ w dobie częstych aktualizacji algorytmów wyszukiwarek tylko takie działania przynoszą efekty.

W ramach pozycjonowania oferujemy

dobór odpowiednich słów kluczowych w sklepie internetowym - SEO pozycjonowanie kobosystem

Dobór słów kluczowych

analiza popularności fraz wyszukiwanych przez użytkowników Google, dobór słów kluczowych pasujących do sprzedawanych produktów bądź usług, które zapewnią jak największą liczbę użytkowników na stronie.

audyty SEO stron www i sklepów internetowych kobosystem pozycjonowanie

Audyt SEO strony www

diagnoza kodu, struktury oraz treści Twojej strony internetowej pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych, m.in. czy jest zgodna z najnowszymi wytycznymi oraz czy nie posiada błędów wpływających na jej pozycję.

optymalizacja kodu strony internetowej na potrzeby wyszukiwania w google - kobosystem

Optymalizacja strony

wszelkie dozwolone działania (on-page) czyli w kodzie html, treści i strukturze strony mające podnieść jej pozycję w wyszukiwarce.

Tworzenie tekstów do stron oraz sklepów internetowych - kobosystem

SEO Copywriting czyli tworzenie tekstów i treści na potrzeby pozycjonowania

dobrze napisane teksty to podstawa skutecznego pozycjonowania. Unikatowa i ciekawa treść strony ma dużą siłę oddziaływania na indeks Google i mocno wspomaga budowanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Link building - SEO

Link building – zdobywanie wartościowych linków prowadzących do strony

to wciąż bardzo ważny czynnik rankingowy w budowaniu pozycji strony. Staramy się jak najbardziej różnicować profil linków i pozyskiwać odnośniki głównie ze stron powiązanych tematycznie.

analiza

Monitoring pozycji strony oraz działań konkurencji w wyszukiwarkach

od analizy danych rozpoczynamy każdy dzień pracy, tuż po pierwszej kawie i porannej lekturze Search Engine Land. Na bieżąco sprawdzamy efekty prowadzonych działań i rekomendujemy zmianę strategii, jeśli zaistnieje taka konieczność.

Wymierne korzyści

Skuteczne pozycjonowanie to przede wszystkim wypracowywanie długotrwałych efektów, przynoszących wymierne korzyści w postaci zwiększania Twoich zysków oraz przewagi nad konkurencją. Oferujemy przejrzyste i uczciwe modele współpracy.

Szukasz skutecznego pozycjonowania
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

Zgoda na przetważanie danych

Zgoda marketingowa