KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Usługi – strategia, kreacja, technologia, obsługa | KoboSystem

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jako agencja reklamowa i interaktywna działamy kompleksowo, bo tylko synergia działań przynosi oczekiwane rezultaty w cyfrowej rzeczywistości. Dla każdego klienta dobieramy spersonalizowaną strategię, dlatego efekty naszej pracy są tak skutecznie. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę bądź sklep internetowy, wdrożymy optymalne rozwiązania IT, wykonamy zdjęcia produktów oraz zadbamy o reklamę online i w social media. Analityka prowadzonych działań podpowie nam, które formy promocji firmy przynoszą największy zysk. Internet to środowisko niezwykle dynamiczne i elastyczne, dlatego budżet na promocję strony klienta inwestujemy tam, gdzie występuje najwyższy zwrot z inwestycji.

Strategia

Wszelkie działania (nie tylko w internecie) nie mają większego sensu, jeśli nie określimy strategii, nie zaplanujemy pracy i nie będziemy wiedzieli jaki jest nasz cel. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że mamy świadomość, że bez dobrego konceptu, wymyślonego na samym początku pracy, nie da się prowadzić usług na najwyższym poziomie.
Opracowana przez nas strategia obejmuje:
– analizę potrzeb klienta
– analizę bezpośredniej konkurencji
– audyt obecnych rozwiązań
– przygotowanie koncepcji pracy
– dopasowanie do istniejącej strategii biznesowej
– planowanie, przygotowanie i realizację działań.

Kreacja

Albert Einstein niegdyś słusznie zauważył, że „szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Większość agencji interaktywnych ma jeden standardowy szablon działania, który stosuje dla wszystkich swoich klientów. KoboSystem rozumie, że każda branża ma swoją specyfikę, dlatego działania, które przynoszą oczekiwany efekt dla jednej firmy niekoniecznie muszą sprawdzić się dla przedsiębiorstwa o innym profilu działalności. I tym jest właśnie Kreacja – unikalność stylu i prowadzonych działań. Szeroko rozumiana kreacja w internecie to nie tylko design strony, ale również technologia w jakiej jest ona wykonana czy pomysł na nią. Dzięki kreacji odróżnisz się od konkurencji i stworzysz swoją unikalność, która będzie cechą rozpoznawczą Twojej firmy.

Technologia

Technologia to nasza pasja i fundament, na którym powstała firma. KoboSystem swoją działalność rozpoczęła właśnie od tworzenia technologii i systemów. Nasz zespół zdolnych programistów i web developerów, dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu poradzi sobie z każdym wyzwaniem. W szczególności cieszy nas tworzenie innowacyjnych technologii i oryginalnych rozwiązań. Wdrożenie optymalnych i kreatywnych działań sprawia, że wspomagamy naszych klientów w rozwoju organizacyjnym, a także w osiąganiu nawet najbardziej nietypowych celów biznesowych i budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Obsługa i zarządzanie

Wiele osób myśli, że posiadanie estetycznej i funkcjonalnej witryny internetowej to koniec. Strona www musi być jednak tworem żywym i dynamicznym, gdyż taka jest natura internetu. Poza tym należy o nią dbać, gdyż nie będzie spełniała swojej podstawowej funkcji.
Pomyśl, że witryna internetowa jest odpowiednikiem witryny sklepu stacjonarnego. Potencjalny klient wchodząc na stronę musi zostać zachęcony, by wejść w głąb „sklepu” i zostać w nim na dłużej. Rozsądne zarządzanie sprawi, że zdobędziesz nowych klientów, a Ci już niegdyś pozyskani będą do Ciebie wracać. Nie zostawiamy naszych klientów samych i zajmujemy się obsługą strony.
Oferujemy m. in:
– zarządzanie treścią
– aktualizację treści
– dbałość o bezpieczeństwo strony
– hosting.

Transparentność i elastyczność działania

Stawiamy na transparentność i elastyczność wykonywanych zleceń. Działamy w pełni profesjonalnie i podpisujemy wiążące umowy z zachowaniem terminów. Specyfika wykonywanej pracy obliguje nas do bycia elastycznymi i kompromisowymi. Dopasowujemy się do możliwości i potrzeb klienta, tak aby współpraca przebiegała pomyślnie i zadowalająco dla obu stron.

Szukasz skutecznego rozwiązania –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa