KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Lexpert strona internetowa – KoboSystem

Lexpert strona internetowa – KoboSystem

Projekt i wykonanie strony www – serwis internetowy kancelaria odszkodowań

„Kancelaria odszkodowań Lexpert Tomaszów Mazowiecki – celem naszej firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami” – odkupodszkodowan.com

KoboSystem Case studies – strona internetowa dla kancelarii

Dla kancelarii Lexpert z Tomaszowa Mazowieckiego wykonaliśmy i wdrożyliśmy stronę informacyjną, identyfikację wizualną, fotografie prowadzimy też pozycjonowanie strony i kampanie adWords.

Zapraszamy na wycieczkę do świata ubezpieczeń – temat bliski chyba każdemu. Ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domu, ubezpieczenie w pracy, ubezpieczenie OC i AC auta czy ubezpieczenie kredytu to tematy powszechnie znane i towarzyszące nam przez całe życie. Towarzystwa ubezpieczeń zalewają nas niemal codziennie tonami reklam, pojawiające się w wyszukiwarkach reklamy adWords, kampanie banerowe, kampanie adSense i dubleClick, reklamy na portalach społecznościowych skutecznie kierują wprost do wybranych ofert. Temat stary jak stara strona internetowa – ok, ale czym jest odkup odszkodowań?

Slogan: „Sprzedaj nam swoją szkodę!”
– pierwsza myśl: cinkciarz stojący pod kantorem w latach 80 tych :)
– rzeczywistość: kancelaria prawnicza zajmująca się negocjowaniem zaniżonych przez ubezpieczycieli kwot odszkodowania. Taka niespodzianka :)

Cel: Prosty, przejrzysty, czytelny layout, wizytówka internetowa firmy, integracja strony z facebookiem.

strona internetowa wizytówka

Projekt i przygotowanie materiałów do strony internetowej

Z założenia strona miała być prosta i czytelna także na urządzeniach mobilnych. W ramach projektu strony internetowej przygotowaliśmy dwa layouty w różnych wariantach kolorystycznych. Opracowaliśmy ilustracje oraz zakupiliśmy odpowiednie zdjęcia dopasowane do tematyki witryny. Przygotowaliśmy responsywny layout, który dopasowuje wygląd i format strony do urządzenia na jakim strona wyświetlana.

Dodatkowo 'wyposażyliśmy’ stronę w skrypt czatu-komunikatora, który pozwala skontaktować się z pracownikiem firmy w trybie online. Komunikator pozwala odbierać i wysyłać wiadomości przez telefon lub komputer w przypadku kiedy jesteśmy niedostępni wysyła informację od potencjalnego klienta na e-mail.
lexpert_1

Wdrożenie, aktualizacja i zarządzanie stroną www

Strona została zintegrowana z serwisem społecznościowym facebook z którego pobiera publikowane na fanpage’u aktualności i publikuje je w formie artykułów na stronie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas osobie zarządzającej stroną i wspomaga pozycjonowanie strony. W ramach prac serwisowych zarządzamy także hostingiem strony, kontami pocztowymi, wykonujemy niezbędne aktualizacje i modyfikacje strony.

Lexpert Tomaszów Mazowiecki – kobosystem