KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Against Gravity Łódź strona www – KoboSystem

Against Gravity Łódź strona www – KoboSystem

Projekt graficzny i wykonanie strony internetowej againstgravity.com.pl

„Against Gravity to cykl imprez sportowych na których spotykają się dwie dyscypliny: bouldering i slackline. Dwa sporty, wspólny mianownik – zawsze na przekór przyciąganiu matki ziemi.” – againstgravity.com.pl

Projekt i wykonanie strony

Wykonaliśmy unikalny projekt graficzny strony www dla Against Gravity Łódź – serii cyklicznych imprez wspinaczkowych odbywających się w Łodzi. Projekt dostosowaliśmy do popularnej platformy CMS i wdrożyliśmy na naszym serwerze.

CMS – aktualizacja i zarządzanie stroną

Strona Against Gravity powstała w oparciu o popularny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią WordPress tak aby nasz klient, który chciał samodzielnie wprowadzać treści na stronę i posługiwał się nim wcześniej nie miał problemów z obsługą nowej strony. Zarządzamy też hostingiem strony, kontami pocztowymi, wykonujemy niezbędne aktualizacje i modyfikacje strony.

Integracja strony www z social media – czyli Facebook na stronie

Aby uprościć zarządzanie stroną oraz ograniczyć do minimum ilość czasu potrzebną na publikowanie nowych treści, zdecydowaliśmy się zintegrować moduł aktualności z profilem facebookowym againstgravity. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby publikowania tych samych informacji w dwóch miejscach: na stronie www i na facebooku.

Against Gravity Łódź – KoboSystem – strona www