KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

O firmie KoboSystem – misja, zakres usług i opis firmy

KoboSystem – kim jesteśmy?

KoboSystem sp. z o.o. to firma założona w 2009 roku przez pasjonatów od lat związanych z branżą reklamową oraz IT. Zaczynaliśmy od multimedialnych prezentacji Flash, projektów Javascript oraz aplikacji C++. Obecnie jesteśmy synergicznym zespołem doświadczonych ludzi złożonych z programistów, analityków, ekspertów z dziedziny szeroko pojętej reklamy i marketingu internetowego (copywriting, seo, ppc). Realizujemy kreatywne i ciekawe pomysły, wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi doradcze.

W KoboSystem tworzymy skuteczne rozwiązania internetowe zapewniając Klientom kompleksową obsługę.

W KoboSystem oferujemy kompleksowe usługi internetowe – począwszy od przygotowania analizy, strategii/pomysłu, projektu graficznego, poprzez wykonanie i wdrożenie, hosting, obsługę techniczną, regularne aktualizacje zawartości, aż po różnego rodzaju kampanie reklamowe. Tworzymy aplikacje mobilne, strony internetowe, systemy CRM, systemy płatności masowych oraz zaawansowane i nietypowe integracje systemów. Dla naszych klientów przygotowujemy audyty infrastruktury IT, audyty i optymalizację SEO/SEM, zarządzamy kampaniami Google Ads i w serwisach społecznościowych. Wieloletnie doświadczenie przy różnorodnych projektach sprawiło, że dysponujemy wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do oferowania usług na najwyższym poziomie.

Dla kogo KoboSystem?

W naszym portfolio znajdują się realizacje dla takich firm jak Ikea, Polnord, AHE, Orlen, Ctl Logistics, Urząd Miejski w Łodzi, H.Skrzydlewska, Ptak Outlet, Centrum Handlowe Ptak, FitFabric, PTM Trade, Kylos oraz PSDM Dom Maklerski. Nie skupiamy się wyłącznie na dużych przedsiębiorstwach, ponieważ świadczymy również usługi dla małych lokalnych zakładów takich jak: piekarnia, salon fryzjerski, gabinet stomatologiczny czy warsztat samochodowy. Każdy projekt traktujemy indywidualnie – analizujemy i oferujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do możliwości naszych klientów. Niezależnie czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem czy prowadzisz mały biznes, w KoboSystem pomożemy zaistnieć Ci w internetowej sieci.

Czego możecie oczekiwać?

– usług dopasowanych do potrzeb oraz specyfiki branży
– wysokiego poziomu realizowanych prac
– rozsądnych cen adekwatnych do poziomu trudności i skomplikowania realizacji
– nieszablonowego podejścia do tematu
– terminowości
– transparentności w działaniach

Szukasz skutecznego rozwiązania –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa