KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Realizacja: ceglane.pl – blog, projekt, wdrożenie, pozycjonowanie

Realizacja: ceglane.pl – blog, projekt, wdrożenie, pozycjonowanie

Projekt graficzny, wykonanie, zarządzanie treścią i pozycjonowanie bloga

„Na blogu ceglane.pl podrzucamy pomysły i sposoby na rewolucyjną odmianę stylu Waszego mieszkania, inspirujemy, intrygujemy i przedstawiamy najbardziej udane realizacje.” – ceglane.pl

Projekt i wykonanie strony

Na potrzeby jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy serwis internetowy ceglane.pl prezentujący ciekawe realizacje i aranżacje z wykorzystaniem cegieł i płytek ceglanych. Naszym zadaniem było przygotowanie pomysłu, szaty graficznej oraz wdrożenie serwisu na prostej w obsłudze platformie CMS, tak aby mogły zarządzać nim osoby z podstawową wiedzą na temat obsługi stron www. Wybór padł na popularny i łatwy w obsłudze system wordpress, który nie sprawi kłopotu nawet początkującym.
zarządzanie i prowadzenie bloga na potrzeby marketingu

Przygotowanie treści i zawartości

Nasza firma odpowiada za przygotowanie i opracowanie treści na potrzeby serwisu, które optymalizujemy tak by spełniały standardy i wymogi wyszukiwarek internetowych.

Aktualizacja i zarządzanie stroną

W ramach prac serwisowych zarządzamy hostingiem strony, kontami pocztowymi, wykonujemy niezbędne aktualizacje i modyfikacje strony.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce

Dbamy o odpowiednią pozycję serwisu ceglane.pl w wyszukiwarce zapewniając mu pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania google na wybranych przez klienta frazach.

Ceglane.pl – Łódź – KoboSystem – blog