KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Cegielnia Dąbrówka strona internetowa – KoboSystem

Cegielnia Dąbrówka strona internetowa – KoboSystem

Projekt i wykonanie, strona internetowa, zarządzanie treścią i pozycjonowanie

„Cegielnia Dąbrówka to polska cegielnia, w której wyrobem cegły zajmujemy się od 1888 roku. Obecnie produkujemy: cegły, płytki ceglane i kształtki ręcznie formowane.” – cegielniadabrowka.pl

Case studies – czyli www dla cegielni

Projekt strony internetowej Cegielnia Dąbrówka to już nasza druga internetowa realizacja związana z branżą budowlaną. Tym razem wykonaliśmy stronę www dla cegielni – producenta: cegieł, płytek i kształtek ceglanych. Przystępując do tego zadania wydawało się nam, że cegła to cegła i do czego taki pomarańczowy, ciężki prostopadłościan służy – każdy wie, bowiem z dziada pradziada ludzie chałupy i fabryki z cegły stawiali ( patrz Manufaktura Łódź ). Dziś w razie nagłej potrzeby wymurowania ściany bądź kominka wystarczy udać się do najbliższego składu budowlanego bądź Castoramy i paletę lub dwie tego starego jak świat materiału nabyć… Zatem, prosta strona wizytówka, katalog i oferta w pdfie, zdjęcie uśmiechniętej pani z biura, kontakt, mapka dojazdowa + tło i baner z cegiełek = strona internetowa w kobosystem w dwa dni gotowa ;) Niestety, tak lekko nie było.
cegielnia_2

Projekt i przygotowanie materiałów do strony internetowej

Oferta cegielni to bogaty asortyment różnych wyrobów ceramicznych, począwszy od tradycyjnej, zwykłej cegły przez stylizowane, ozdobne cegły, różnego rodzaju płytki ścienne i podłogowe, szkliwione, kolorowe kształtki po mączkę ceglaną oraz środek poprawiający perystaltykę jelit gołębi – czyli coś dla hodowców ptaków ;)

W pierwszej kolejności zajęliśmy się wykonaniem fotografii produktów, zaraz potem spakowaliśmy sprzęt i ruszyliśmy w Polskę wykonać zdjęcia ceglanej architektury. Od noszenia cegieł bolały nas jeszcze plecy ale przygotowanie materiałów do projektu strony miało też przyjemne strony i odwiedziliśmy parę ciekawych miejsc ( Warszawa, Gdańsk, Poznań, Malbork, Szczecin, Kraków, Wrocław, Łódź ).

Aby wyeksponować kolor, strukturę i kształt ceglanych produktów projekt strony internetowej oparliśmy o jasny, prosty, czytelny layout dostosowany do urządzeń mobilnych.

jak promować cegielnie - strona www

Wdrożenie, aktualizacja i zarządzanie stroną www

Stronę przygotowaliśmy w oparciu o sprawdzone rozwiązanie CMS. W ramach prac serwisowych zarządzamy hostingiem strony, kontami pocztowymi, wykonujemy niezbędne aktualizacje i modyfikacje strony.
cegielnia_3

Pozycjonowanie w wyszukiwarce

Dbamy również o odpowiednią pozycję w wyszukiwarce google zapewniając stronie cegielniadabrowka.pl pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania na wybranych przez klienta frazach.

Cegielnia Dąbrówka Zgierz, Łódź – KoboSystem – strona internetowa