KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Audyt SEO stron www i sklepów internetowych

Audyt SEO strony www lub sklepu online – czyli sprawdź swój biznes pod kątem wymagań wyszukiwarki

Dla coraz większej liczby przedsiębiorstw, niezależnie od branży, internet staje się podstawowym kanałem sprzedaży i pozyskiwania kontrahentów. Obecnie prawie każda firma posiada stronę internetową, na której prezentuje swoje usługi i produkty. Niestety, sam fakt posiadania ciekawej prezentacji i oferty na stronie www nie gwarantuje, że ktoś do niej dotrze.

Stale rosnąca liczba witryn sprawia, że coraz trudniej przebić się z własną ofertą na pierwsze pozycje wyników wyszukiwania. Inteligentne algorytmy analizują nie tylko zawartość witryny ale także wiele aspektów technicznych, dlatego każda strona powinna zostać odpowiednio zoptymalizowana pod kątem SEO by spełniać coraz bardziej wyśrubowane wymogi wyszukiwarek. Aby wykryć wszelkie błędy, niedociągnięcia i braki mające niekorzystny wpływ na ranking strony w wynikach wyszukiwania stosuje się tak zwany audyt SEO.

Celem audytu SEO jest analiza strony i zdiagnozowanie słabych punktów utrudniających zdobycie wysokiej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. W audytowanej stronie wskazujemy potencjalne problemy i zajmujemy się przygotowaniem rekomendacji gotowych do wdrożenia. Wyjaśniamy zastosowane rozwiązania oraz tłumaczymy jaki skutek przyniosą one dla Twojej witryny.

Przygotowujemy w pełni kompleksowe audyty SEO dotyczące funkcjonowania strony (on-page) oraz czynników off-page (linki prowadzące do strony). Nasza analiza strony i wdrożenie przygotowanych rekomendacji przyczyni się do zwiększenia widoczności Twojego serwisu, co przełoży się na większy ruch na Twojej witrynie.

Zamów audyt Twojej strony / sklepu

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa