KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

SEO Copywriting

Bez tworzenia treści wysokiej jakości strona internetowa nie jest w stanie osiągnąć wysokich wyników w wynikach organicznych wyszukiwarki. Dotyczy to zarówno contentu na stronie jak i artykułów znajdujących się w zewnętrznych zasobach.

Usługa pozycjonowania musi być wspierana poprzez SEO Copywriting, ponieważ w dobie inteligentnych algorytmów, takich jak „Panda”, strony ze słabą jakością są oceniane niżej przez roboty wyszukiwarek. Przyczynia się to do spadku widoczności strony co skutkuje zmniejszeniem ruchu i „odpływem” użytkowników w stronę konkurencyjnych serwisów.

Podchodząc kompleksowo do działań SEO zadbamy o wysoką jakość treści na Twojej stronie. Content będzie w pełni unikalny i dostosowany pod kątem wyszukiwarek, ale jednocześnie przyjazny dla użytkownika. Nie stosujemy zabronionych metod i prostackich sztuczek mających na celu oszukanie algorytmów, ponieważ jest to działanie krótkowzroczne.

SEO Copywriting to również tworzenie wartościowych treści na serwisy zewnętrzne, takie jak dedykowane zaplecza, wartościowe portale internetowe, branżowe blogi, wysokiej jakości katalogi czy fora internetowe. Dbamy o to, aby pozyskiwane przez nas linki były otoczone wartościową treścią przydatną dla użytkowników internetu.

Szukasz skutecznego rozwiązania –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa