KoboSystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Link Building

Link Building to zestaw działań mających podnieść pozycje serwisu internetowego na konkretne zapytanie skierowane do wyszukiwarki. Choć słyszalne są głosy, że linki nie są już najważniejszym elementem przyczyniającym się do poprawienia pozycji strony, to wciąż stanowią one bardzo ważny czynnik rankingowy w budowaniu jej pozycji.

Nasi specjaliści SEO zajmujący się linkowaniem nie korzystają z przestarzałych i nieskutecznych metod, takich jak systemy wymiany linków czy korzystanie z automatów pozyskujących linki. Wszystkie pozyskane przez nas linki zwrotne są dodawane ręcznie i pochodzą wyłącznie z wartościowych miejsc o wysokim współczynniku zaufania. Dzięki temu nasze działania skutkują wzrostem pozycji strony w wyszukiwarce.

Dla każdego klienta dobieramy odpowiednią strategię linkowania. Staramy się jak najbardziej różnicować profil linków i pozyskiwać odnośniki głównie ze stron powiązanych tematycznie np. branżowych portali, blogów czy wysokiej jakości katalogów. Nastawiamy się na długofalowe działanie, a nie na natychmiastowe wyniki grożące pozyskaniem filtra za linki niskiej jakości.

Szukasz skutecznego rozwiązania –
napisz do nas

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin

    Zgoda na przetważanie danych

    Zgoda marketingowa