Kobosystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Reklama w Social Media – kampanie na Facebooku, Youtube | Łódź

Social Media – reklama w mediach społecznościowych

Media społecznościowe na stałe zmieniły model komunikacji firm oraz podejście do szeroko rozumianej promocji w internecie. Obecnie komunikacja musi odbywać się 24h/dobę, a fani muszą zostać zaangażowani i być aktywni w kanałach social media. Wyłącznie w ten sposób zyskasz więź z klientem i wzbudzisz w nim emocje, które są bardzo istotne w konsumpcji Twojej marki.

reklama w social media
statystyki zasięgu i polubień prowadzonego przez nas fanpage’u facebook naszego klienta.

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci. Badania wskazują, że z mediów społecznościowych korzysta kilkanaście milionów Polaków, a każdy z nich spędza tam średnio nawet kilka godzin dziennie! W szczególności media społecznościowe są środowiskiem ludzi młodych.

Rosnąca liczba nowych portali społecznościowych świadczy o potrzebie przebywania w internetowej społeczności przez ludzi. Dziś social media to już nie tylko najbardziej popularny Facebook i Youtube, ale również Twitter, Instagram, Pinterest, Snapchat, Periscope oraz wiele innych.

Nasze realizacje video wykorzystane podczas kampanii promujących markę FitFabric w portalu społecznościowym FacebookOferujemy kompleksową obsługę kanałów społecznościowych:
– tworzenie treści, grafik oraz materiałów video
– zarządzanie treścią na stronach społecznościowych
– obsługa kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
– pozyskiwanie nowych użytkowników
– wzrost zaangażowania

Będąc obecnym w mediach społecznościowych poszerzysz grono swoich klientów oraz zbudujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy.