+48 42 203 27 01 | +48 42 203 27 19

Nasi partnerzy:

 
X

Chcesz skutecznie promować swoją markę lub produkty?

Reklama w social media

Social Media - reklama w mediach społecznościowych

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Media społecznościowe na stałe zmieniły model komunikacji firm oraz podejście do szeroko rozumianej promocji w internecie. Badania wskazują, że w mediach społecznościowych porusza się 11 milionów Polaków, a każdy z nich spędza tam średnio nawet 2h/dobę - 82% robi to dzień w dzień!

[caption id="attachment_30225" align="alignnone" width="824"]reklama w social media statystyki zasięgu i polubień prowadzonego przez nas fanpage'u facebook naszego klienta.[/caption]

Co to oznacza dla Twojej firmy?

Dostajesz obszar komunikacji z 11 milionami potencjalnych klientów. Widoczność w mediach społecznościowych poszerzy grono Twoich klientów, otworzy możliwość zbudowania profesjonalnego wizerunku Twojej firmy oraz zwiększy sprzedaż produktów lub usług.

Zalety korzystania z mediów społecznościowych

Stworzysz wizerunek firmy, zgodny z celami marketingowymi. Zaprezentujesz firmę, przedstawisz jej usługi/produkty. Zaangażujesz dotychczasowych klientów i wzmocnisz relacje z nimi. Zyskasz nowych klientów. Poprzez analitykę uzyskasz informacje o fanach Twojej strony i poznasz profil typowego klienta. Otrzymasz kanał do dialogu ze społecznością i poznasz jej potrzeby. Dzięki Facebook Ads skutecznie dotrzesz do klientów w tani sposób.

Stwórz więź z klientem

Media społecznościowe na stałe zmieniły model komunikacji firm oraz podejście do szeroko rozumianej promocji w internecie. Obecnie komunikacja musi odbywać się 24h/dobę, a fani muszą zostać zaangażowani i być aktywni w kanałach social media. Wyłącznie w ten sposób zyskasz więź z klientem i wzbudzisz w nim emocje, które są bardzo istotne w konsumpcji Twojej marki.

Poznaj naszą ofertę

Tworzenie i prowadzenieFanpage

Ustalenie strategii komunikacji z użytkownikami. Budowanie wizerunku firmy. Tworzenie treści, grafik oraz materiałów video. Utrzymywanie kontaktu z fanami poprzez aktywne zarządzanie kontem. Pozyskiwanie nowych użytkowników. Wzrost zaangażowania.

Obsługa kampanii reklamowych

Ustalenie strategii reklamowej zgodnie z celami marketingowymi firmy. Przygotowanie materiałów promocyjnych (treści, grafiki, wideo). Obsługa kampanii. Zarządzanie budżetem. Mierzenie wyników kampanii. Optymalizacja kampanii.

Dodatkowe elementy oferty Kobosystem

Sesje fotograficzne. Tworzenie projektów graficznych. Strategia, analityka i optymalizacja.

Nasze realizacje video wykorzystane podczas kampanii promujących markę FitFabric w portalu społecznościowym Facebook