+48 42 203 27 01 | +48 42 203 27 19

Atrium of Jussieu - Franck Bohbot

Nasi partnerzy:

 
X

Szukasz skutecznych rozwiązań SEO / SEM? Skontaktuj się z nami.

Optymalizacja strony internetowej pod kątem pozycjonowania

Szacuje się, że istnieje ok. 200 czynników, które wyszukiwarka Google bierze pod uwagę przy ustalaniu rankingu stron, czyli kolejności w wynikach wyszukiwania na dane zapytanie. Jedne z nich w dużym stopniu wpływają na widoczność strony inne są mniej istotne, jednak połączenie ich wszystkich powoduje, że strona pojawia się wysoko w rankingu stron.

Poprawna optymalizacja strony to podstawa i początek działań SEO związanych ze skutecznym pozycjonowaniem. Działania optymalizacyjne w danej witrynie internetowej dotyczą w największym stopniu udoskonalenia kodu strony, jej treści, grafik, słów kluczowych oraz poprawie struktury linkowania wewnętrznego.

Optymalizacja strony lub sklepu internetowego pozytywnie wpływa na pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania oraz powoduje szybsze „czytanie” i indeksowanie strony przez roboty wyszukiwarki, które wiedzą jak wygląda struktura danej strony. Prawidłowo przeprowadzona optymalizacja jest w pełni bezpieczna (w przeciwieństwie do linkowania), gdyż Google samo zachęca do jej stosowania i podaje przykłady oraz porady poprawnego wykonania.