Kobosystem – skuteczne rozwiązania internetowe – sprawdź nas!
Strategia, kreacja, technologia, obsługa i zarządzanie

Kampania Google AdWords – precyzyjna, skuteczna i angażująca – PPC

Znajdź się na szczycie wyników wyszukiwania

Około 97% użytkowników w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google, będącej również domyślną wyszukiwarką dla większości używanych przeglądarek. Dzięki temu reklamy Google AdWords, wyświetlane na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania, w błyskawiczny sposób pozwolą Twojej firmie zaistnieć w Internecie.

Płać wyłącznie za użytkowników zainteresowanych ofertą

W usłudze AdWords PPC – Pay Per Click, reklamodawca płaci wyłącznie za użytkowników, którzy kliknęli w reklamę, link lub banner, a nie za wyświetlania.

Reklamuj się lokalnie lub na całym świecie

Kieruj reklamy na użytkowników, znajdujących się w obszarze geograficznym, w którym działa Twoja firma. Koncentruj działania reklamowe i inwestycje tam, gdzie Twoja firma odnosi sukcesy.

Wyświetlaj reklamy na komputerach, tabletach i smartfonach

Dopasujemy reklamy do urządzeń, na których będą wyświetlane reklamy, aby osiągnęły jak najlepsze rezultaty.

Wybierz, jak chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów

Reklama Adwords może występować w formie reklamy tekstowej, graficznej, wideo w YouTube i reklamy mobilnej w aplikacjach. Reklama Twojego produktu bądź usługi może zostać wyświetlona w każdym miejscu w Internecie, przez co mamy mnóstwo sposobów na docieranie do Twoich potencjalnych klientów. Jedną z największych zalet AdWords jest precyzja z jaką można kierować reklamy do ściśle określonej grupy odbiorców, określając przekaz, czas, dzień tygodnia, lokalizacje czy urządzenie, na którym wyświetli się reklama.

Reklama w wyszukiwarce

Poprzez kampanie AdWords skierowane na sieć wyszukiwania Twoja firma będzie zawsze tam, gdzie są Twoi klienci. Reklamy w wyszukiwarce będę się wyświetlać, gdy użytkownicy będę szukać informacji o danym produkcie czy usłudze, związaną z Twoją działalnością. To idealny moment do pokazania, że masz w swojej ofercie coś czego on właśnie poszukuje czyli potrzebuje, co znacznie zwiększa szanse sprzedaży

Potrzebujesz stworzyć skuteczną kampanię Adwords? – napisz do nas :)

Wypełnij formularz, podaj adres strony oraz ilość fraz, na których chcesz wyświetlać reklamy za pomocą kampanii Adwords.